Synchronizácia enFact s Diskom Google

Synchronizujte enFact dokumenty s Diskom Google

Synchronizujte dokumenty s Diskom Google

Váš účtovnícky účet v službe onFakt môže byť prepojený s vaším účtom Disku Google. onFakt automaticky synchronizuje všetky dokumenty zo všetkých súborov, ku ktorým máte prístup, s diskom Google v priečinku „onFakt“ v časti „Aplikácie“. Súbory sú synchronizované vo formáte PDF, ako aj vo formáte UBL alebo E-FFF, čo uľahčuje výmenu súborov UBL s vašimi zákazníkmi. Tieto súbory UBL je možné importovať do takmer ľubovoľného účtovníckeho balíka na ďalšie spracovanie.

Keď do počítača nainštalujete aj aplikáciu Disk Google, Disk Google synchronizuje miestny priečinok v počítači so súbormi online, takže súbory UBL sa v skutočnosti synchronizujú aj priamo v počítači. To znamená, že už nemusíte ani sťahovať dokumenty online cez Disk Google, ale sú okamžite vo vašom počítači.

onFakt.sk pre účtovníkov je dokonalým nástrojom na digitalizáciu výmeny dokumentov s vašimi zákazníkmi!

Použite svoj vlastný dôveryhodný účtovnícky balík, ale minimalizujte manuálne zadávanie spolupráce so zákazníkom prostredníctvom onFaktu. Jeho faktúry vytvorené pomocou onFaktu sa dajú ľahko preniesť do takmer ľubovoľného účtovného balíka.

VYTVORIŤ ÚČET!
server room