Pre účtovníkov zadarmo!

FAKTURAčNý SOFTVéR ONFAKT PRE účTOVNíKOV

Spolupracujte online so svojimi zákazníkmi a nechajte ich dokumenty ľahko odoslať do vášho účtovníckeho balíka

onFakt pre účtovníkov

Lepšie spolupracujte so svojimi zákazníkmi

Pre účtovníkov zadarmo

OnFakt je pre účtovníkov zadarmo. Prepojíte súbory zákazníkov so svojím účtom, a tak s nimi môžete pohodlne spolupracovať a vymieňať si informácie.

Prepojte s vašim účtovným balíkom

Spoločnosť onFakt sa pevne zasadzuje za technologický rozvoj elektronickej fakturácie a za ňu. Napríklad ponúkame rôzne spôsoby prepojenia onFaktu s vašim účtovným balíkom.

Užitočný a bezpečný nástroj pre vašich zákazníkov

onFakt pomáha vašim zákazníkom ušetriť veľa času a vyhnúť sa administratívnym chybám, napríklad zabránením dvojitej registrácie. Toto umožňuje zákazníkovi vykonať svoju správu v kratšom čase a správne, takže onFakt vám tiež pomôže znížiť tlak na mnohé termíny. Údaje vášho zákazníka sú navyše dokonale chránené pred stratou.

Vďaka!

Otvárajú vaši zákazníci nové účty v službe onFakt prostredníctvom vášho účtovníckeho účtu? Potom od nás dostanete peknú províziu ako poďakovanie!

Spojte sa neaktívne so svojím účtovným balíkom, vyhnite sa čakacím dobám na dokumenty zákazníka

Môžete použiť rôzne metódy, úplne podľa vlastného zvoleného pracovného toku

Export do UBL alebo E-FFF

onFakt exportuje predajné faktúry aj nákupné faktúry do formátu UBL alebo E-FFF. To je veľmi vhodné na výmenu dát s takmer akýmkoľvek účtovným softvérom.

onFakt sa synchronizuje s vaším serverom, takže na vás čaká menej čakacích dôb

Pomocou onFaktu môžete synchronizovať dokumenty a súbory zákazníkov na vašom vlastnom serveri, na Dropboxe, Disku Google alebo OneDrive. Tým sa zabráni chybám pri kopírovaní, ale bude to tiež nápravou pre zákazníkov, ktorí neustále odosielajú dokumenty príliš neskoro na vaše spracovanie

Prepojenie prostredníctvom doručovacej platformy

Univerzálne doručovacie platformy ako ClearFacts, Basecone a CodaBox zabezpečujú, že vaši zákazníci môžu posielať svoje dokumenty priamo z onFaktu. Jednoduché, rýchle a bez reprodukčných chýb.

Priame odkazy sa vyhnú opakovanému čakaniu na dokumenty od zákazníka

0nFact má priame pripojenie k účtovníckym programom v cloude. Používatelia zasielajú svoje faktúry priamo z programu na účtovné oddelenie. Vyhnete sa tak chybám pri kopírovaní, ale predovšetkým ušetríte veľa času. Čakanie na to, až váš zákazník odovzdá svoje dokumenty, je možné konečne vyriešiť efektívne.

Ako začať s onFakt pre účtovníkov?

Veľmi ľahko , zadarmo a za pár minút !

Ako začať s onFakt pre účtovníkov?

Vytvorte si bezplatný účet onFakt prostredníctvom tejto webovej stránky. Potom môžete svojim zákazníkom okamžite vytvoriť účet onFakt. Každá zákaznícka základňa začína 14-dennou bezplatnou skúšobnou vernosťou, aby si váš zákazník mohol pozrieť celý balík. V závislosti na vašom účtovnom balíku definujete funkcie, ktoré výrazne automatizujú spracovanie zákazníckych dokumentov.

VYTVORIŤ ÚČET!

2.679.098

dokumenty doteraz vytvorené pomocou onFaktu

onFakt.sk pre účtovníkov je dokonalým nástrojom na digitalizáciu výmeny dokumentov s vašimi zákazníkmi!

Použite svoj vlastný dôveryhodný účtovnícky balík, ale minimalizujte manuálne zadávanie spolupráce so zákazníkom prostredníctvom onFaktu. Jeho faktúry vytvorené pomocou onFaktu sa dajú ľahko preniesť do takmer ľubovoľného účtovného balíka.

VYTVORIŤ ÚČET!
server room