Synchronizácia informácií onFakt s Dropboxom

schránka

Váš účet účtovníka onFakt môže byť prepojený s vašim účtom Dropbox. onFakt potom automaticky synchronizuje všetky dokumenty zo súborov v priečinku „onFakt“ v časti „Aplikácie“.

Váš účet účtovníka onFakt môže byť prepojený s vašim účtom Dropbox. onFakt potom automaticky synchronizuje všetky dokumenty všetkých súborov, ku ktorým máte prístup, v priečinku „onFakt“ v časti „Aplikácie“. in Dropbox Súbory sú synchronizované vo formáte PDF, ako aj vo formáte UBL alebo E-FFF, čo uľahčuje výmenu súborov UBL s vašimi zákazníkmi. Takmer každý účtovný balík prijíma tieto súbory na ďalšie spracovanie.

Keď na svojom počítači nainštalujete aj aplikáciu Dropbox, Dropbox synchronizuje lokálny priečinok vo vašom počítači so súbormi online, takže súbory UBL skončia priamo v počítači. To znamená, že už nemusíte ani sťahovať dokumenty cez Dropbox, ale sú okamžite lokálne dostupné.

onFakt.sk pre účtovníkov je dokonalým nástrojom na digitalizáciu výmeny dokumentov s vašimi zákazníkmi!

Použite svoj vlastný dôveryhodný účtovnícky balík, ale minimalizujte manuálne zadávanie spolupráce so zákazníkom prostredníctvom onFaktu. Jeho faktúry vytvorené pomocou onFaktu sa dajú ľahko preniesť do takmer ľubovoľného účtovného balíka.

VYTVORIŤ ÚČET!
server room