Synchronizácia dokumentov onFakt s vlastným serverom prostredníctvom SFTP

Synchronizujte faktúry onFakt s vlastným serverom prostredníctvom protokolu SFTP

Synchronizujte dokumenty onFakt s vlastným serverom cez SFTP

onFakt môže automaticky umiestňovať dokumenty vytvorené v súboroch, ku ktorým máte prístup na vašom serveri. Výmena súborov sa vykonáva prostredníctvom čo umožňuje spoločnosti onFakt bezpečné pripojenie s konkrétnym priečinkom na vašom serveri. onFakt umiestni všetky dokumenty na súbor do tohto priečinka vo formáte PDF, ale aj vo formáte UBL alebo E-FFF. Súbory UBL je možné na ďalšie spracovanie načítať takmer vo všetkých účtovných programoch.

SFTP sa dá použiť nielen na spojenie s vlastným serverom, ale napríklad aj s klasickými webhostingovými balíčkami, ktoré si môžete prenajať od mnohých webhostingových spoločností. Týmto spôsobom nemusíte inštalovať žiadny hardvér ani softvér sami a môžete okamžite začať s účtovníckymi prácami. Nezabudnite synchronizovať súbory v súkromnom priečinku.

onFakt.sk pre účtovníkov je dokonalým nástrojom na digitalizáciu výmeny dokumentov s vašimi zákazníkmi!

Použite svoj vlastný dôveryhodný účtovnícky balík, ale minimalizujte manuálne zadávanie spolupráce so zákazníkom prostredníctvom onFaktu. Jeho faktúry vytvorené pomocou onFaktu sa dajú ľahko preniesť do takmer ľubovoľného účtovného balíka.

VYTVORIŤ ÚČET!
server room