Výlet so sprievodcom

onFakt pre účtovníkov

Prepojte súbory so zákazníkmi a pomocou onFaktu vyriešte časové obmedzenia sami

Zo svojho účtovníckeho účtu tiež vytvárate účty pre svojich zákazníkov alebo prepojíte ich existujúce účty s vašimi. Vďaka prístupu k týmto účtom môžete sledovať stav dokladov v reálnom čase a sami zhromažďovať a spracovávať faktúry rôznymi spôsobmi vo svojom vlastnom účtovnom balíku. Toto je ideálne riešenie pre zákazníkov, ktorí (príliš) dlho čakajú na odoslanie faktúr a iných dokumentov, a preto im dôjde čas.

Ľahko spracujte do svojho vlastného účtovného balíka

onFakt je program pre podnikateľov, nie účtovnícky balíček. Samotné účtovníctvo vykonávate pomocou vlastného programu, ale onFakt zabezpečuje, aby vaši zákazníci pripravili správne dokumenty a rýchlo vám ich sprístupnili. Tok spracovania nastavíte podľa toho, čo vám a vášmu vlastnému účtovníckemu programu najlepšie vyhovuje.

Šikovný nástroj pre vašich zákazníkov

onFakt je veľmi užitočný softvérový balík pre mnohých podnikateľov. Zaisťuje to, že môžu lepšie spravovať a monitorovať svoju vlastnú správu, čo vám okamžite zjednoduší prácu vďaka menšiemu počtu chýb a rýchlejšiemu odosielaniu dokumentov. Chybné poradové čísla, chyby vo výpočte DPH, chýbajúce čísla faktúr ... sú minulosťou.

Pretože unfakt je určený pre podnikateľov a nejde o rozšírenie účtovného balíka, použité pojmy zostávajú pre podnikateľov zrozumiteľné bez toho, aby pre nich museli používať zložité finančné výrazy alebo techniky. Jednoduché použitie je pravidlom.

Pomôžte Faktu rásť

Keď odporučíte našim zákazníkom na Fakt, podporujete náš rast. Preto za sprostredkovanie klientov získate peknú províziu.

onFakt.sk pre účtovníkov je dokonalým nástrojom na digitalizáciu výmeny dokumentov s vašimi zákazníkmi!

Použite svoj vlastný dôveryhodný účtovnícky balík, ale minimalizujte manuálne zadávanie spolupráce so zákazníkom prostredníctvom onFaktu. Jeho faktúry vytvorené pomocou onFaktu sa dajú ľahko preniesť do takmer ľubovoľného účtovného balíka.

VYTVORIŤ ÚČET!
server room