(vaše) nákupné objednávky

Pridajte objednávky nákupu aplikácií na svoj účet onFakt jedným kliknutím

Objednávky

Pripravujete objednávky pre dodávateľa? To je ľahké s touto bezplatnou aktiváciou aplikácie onFakt. Použite vstupné polia na okamžité nastavenie objednávky prostredníctvom nákupnej objednávky, prípadne pomocou súboru produktu. Môžete to urobiť aj jednoducho tak, že skopírujete príslušné údaje týkajúce sa vášho nákupu z ponuky alebo objednávkového formulára od zákazníka.

Dostali ste tovar od svojho dodávateľa? Potom vytvorte položku nákupu (internú nákupnú faktúru), ktorú môžete spracovať z vlastnej objednávky, aby ste mohli vykonať rezerváciu. Jednoducho pridajte predajnú faktúru dodávateľa, ktorú od neho neskôr dostanete, ako prílohu k predtým vytvorenej internej nákupnej faktúre. Výhoda? Správa vášho nákupu je okamžite pripravená a predovšetkým: Okamžite poznáte obchodnú maržu, pretože je známa suma nákupu a predaja.

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room