Zasielanie faktúr prostredníctvom siete PEPPOL

Efektívne odosielajte a prijímajte elektronické faktúry

Posielanie a prijímanie faktúr prostredníctvom siete PEPPOL

Sieť PEPPOL je alternatívnou metódou e-mailu na zasielanie a príjem faktúr elektronicky, ktorú zriadila Európska únia. Cez túto sieť sa odosielajú úplné elektronické faktúry, ktoré môže príjemca poloautomaticky spracovať. Faktúry prijaté prostredníctvom tohto kanála PEPPOL je teda možné zadávať do onFakt jedným kliknutím, bez manuálneho zadávania údajov. V službe onFakt môžete ľahko aktivovať adresu spoločnosti v tejto sieti, na ktorú môžete dostávať faktúry.

Od 1. januára 2017 sú dodávatelia povinní posielať elektronické faktúry, keď chcú fakturovať flámsku vládu. Tieto faktúry musia byť v súlade s usmerneniami pre . Tieto e-faktúry nie sú obyčajnými dokumentmi PDF, ale špeciálnymi „XML“ súbormi, ktoré sa oveľa ľahšie spracúvajú počítačmi. Tieto faktúry tiež nemusia byť zaslané e-mailom, ale musia byť zaslané prostredníctvom európskej siete „PEPPOL“. Toto je dosť technický a zložitý proces, ale pomocou tohto odkazu stačí stlačiť tlačidlo 1 a nemusíte sa ďalej trápiť.

Odosielanie a prijímanie cez PEPPOL je zahrnuté v dávke až do 100 dokumentov mesačne. Potrebujete viac kapacity? Neváhajte nás kontaktovať!

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room