Správy

Správy neponúkajú iba čísla, poskytujú aj prehľad

Zákazníci

Prezrite si históriu predaja a obrat na zákazníka, spoznajte svojich najlepších zákazníkov a zistite, kto objednáva menej alebo viac. Všetko sú to užitočné informácie, ktoré vám pomôžu pri predaji, a tým aj pri podnikaní.

Produkty

Ktoré skupiny výrobkov a jednotlivé výrobky sa dobre predávajú, čo je menej úspešné. Kde sa dosahuje najväčšia obchodná marža. Základné informácie pre správu vašej ponuky na trhu, príprava silných ponúk a maximalizácia zisku, a to aj prostredníctvom vhodného riadenia zásob.

Výsledky

Správy Onfact poskytujú prehľad o vašom celkovom obrate v reálnom čase. Keď tiež zaregistrujete nákupné faktúry, okamžite zobrazia obchodnú maržu za produkt a vy ste neustále v kontakte s aktuálnymi výsledkami. Už žiadne čakanie na účtovné správy do konca štvrťroka alebo dokonca roka.

Plánovanie a rozpočty

Stanovili ste si ciele v oblasti výnosov? Na rodinu produktov alebo ešte hlbšie? Existuje rozpočet na nákup ako funkcia zamýšľaného zisku? Pomocou praktického nástroja na plánovanie môžete skontrolovať, či je všetko podľa plánu alebo kde je najlepšie vykonať úpravy

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room