Pripravte si cenové ponuky

Ľahko vytvárajte konkurenčné a ziskové ponuky

Jednoduché a rýchle nastavenie

Rýchle, usporiadané a správne vypracovanie cenových ponúk je nevyhnutné pre to, aby si každý podnik získal potenciálnych zákazníkov. S onFaktom vynaložíte toto malé úsilie tým, že použijete existujúce produkty a ceny z vlastného zoznamu produktov a v prípade potreby ich doplníte konkrétnymi informáciami prispôsobenými perspektíve. Ak neskôr dostanete podobné otázky týkajúce sa cenových ponúk, môžete jedným kliknutím vytvoriť kópiu a upraviť konkrétne informácie.

Presne sledujte ponuky

Citácie je najlepšie sledovať veľmi pozorne. Každá citácia má svoje vlastné sériové číslo s dátumom a odkazom pre ľahké sledovanie. onFakt vás automaticky nasmeruje na prebiehajúce ponuky, aby ste mohli zákazníka kontaktovať a požiadať o ďalšie volanie predaja. Ponuky, ktoré už boli prijaté alebo dokonca vykonané, ale ktoré ešte musia byť fakturované, sú tiež prehľadné, takže fakturácia môže rýchlo nasledovať.

Neodkladajte, vyúčtujte rýchlo!

Klasikou v mnohých spoločnostiach je odkladanie a spájanie faktúr. Poškodzuje to hotovostný tok a zvyšuje sa riziko chýb. Ak boli dodané služby a / alebo tovar, okamžite fakturujte, aby ste mali rýchlejšie zaplatené. Skopírujte údaje ponuky do . Automaticky sa tak dostane príslušný dátum a ďalšie číslo faktúry. Týmto spôsobom môžete ponuku previesť na konečnú faktúru za niekoľko sekúnd. Iba smerom k zákazníkovi s onFakt!

Prijať a schváliť online

Zákazníci môžu schváliť vaše ponuky online. Svoj podpis umiestnia myšou, ktorú ihneď dostanete e-mailom. Pretože zákazníci môžu vaše ponuky prijať tak ľahko, šance na úspech pri vašom predaji sú nielen väčšie, ale aj zbytočne strávené časom počas celého procesu ponúkania a predaja. Okrem toho má vaša spoločnosť vždy užitočné podporné dokumenty a vyhnete sa sporom.

Screenshoty modulu ponuky

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room