Vytvárajte faktúry

Jednoduché, rýchle a správne

Rýchle a jednoduché

Fakturácia automaticky používa súbory zákazníkov a produktov. Žiadne zložité zadávacie práce. Zoznamka, číslovanie, výpočet DPH a právne vyhlásenia zabezpečujú, aby ste faktúry pripravovali rýchlo a správne. onFakt automaticky vytvorí PDF vo vašej firemnej identite. Posielanie e-mailom a prípadne tlač je ľahké.

Automatické sledovanie platieb

S onFaktom môžete sledovať platby sami alebo nechať aplikáciu spracovať platby prostredníctvom automatického odkazu s vašou bankou. Táto automatická následná kontrola platieb šetrí čas a nepríjemné hľadanie a tiež predchádza chybám. Stále neuhradená faktúra? Potom vytvorte a pošlite pripomienku zákazníkovi. Šikovné a rýchle.

Môžete tiež vytvoriť odkaz na nášho partnera Mollie.com. Potom môže váš zákazník platiť napríklad online prostredníctvom VISA alebo Bancontact. Aj potom sú platby automaticky spracované a prepojené s príslušnou faktúrou.

Automatické pripomenutia

Automatizujte sledovanie nevyplatených faktúr vytvorením a odoslaním pripomienok onFakt. To nielen šetrí čas, ale aj systematicky pracujete, pretože upomienky sa odosielajú vždy po rovnakom neplatenom období. Váš casflow bude prínosom!

Ľahká preprava

Faktúry je možné tlačiť a odoslať poštou, ale tiež priamo z onFaktu. E-mailová adresa zo súboru zákazníka sa automaticky vyplní a štandardný text e-mailu si upravíte podľa želania. Faktúry sa z dôvodu profesionality zasielajú na vašu e-mailovú adresu.

Rozsiahle správy

Získajte prehľad o svojom týždennom, mesačnom, štvrťročnom alebo ročnom obrate a zisku vďaka onFaktu. Kto sú vaši top zákazníci a ktoré produkty predávate najviac. Na analýzu vašich čísel je k dispozícii viac ako . Užitočné grafy vám poskytnú vizuálny obraz o výkonnosti vašej spoločnosti.

Screenshoty modulov fakturácie

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room