Silná zákaznícka základňa a CRM

Správa zákazníkov je ľahká

Spravujte údaje o zákazníkoch prehľadne

onFakt podporuje efektívnu aj jednoduchú správu údajov o zákazníkoch. Jasný zoznam rýchlo vedie k zákazníkovi a jeho relevantným informáciám s kontaktnými údajmi, predtým vypracovanými cenovými ponukami a faktúrami, správami, prílohami, ...

Efektívne využitie informácií o zákazníkoch

Informácie z databázy zákazníkov sú rýchlo a ľahko prístupné. Aktívne a automaticky sa používa pri príprave cenových ponúk, faktúr a iných dokumentov, čím sa zabráni chybám pri manuálnom kopírovaní údajov o adrese, e-mailovej adrese a DIČ. Pre jednorazových zákazníkov nemusíte vytvárať ani zákaznícku kartu.

Hľadajte podľa DIČ

Systém OnFakt je prepojený s európskou databázou spoločností na rýchle vytváranie súborov zákazníkov. Zadajte DIČ spoločnosti a onFakt vyhľadá zaregistrované meno a adresu, ktoré sú automaticky zaregistrované vo vašej databáze zákazníkov. Ľahko!

Importujte a exportujte údaje o zákazníkoch

Máte už niekde inde existujúcu zákaznícku základňu z existujúceho programu? Jednoducho to importujte do onFaktu! O manuálnom prenose, aj keď len čiastočnom, s enFact neprichádza do úvahy.

E-mailová kampaň s vašimi adresami? Potom exportujte požadované adresy a údaje z enFact na použitie vo vašich komerčných kampaniach.

Zahranične hovoriaci zákazníci

Fakturácia v iných jazykoch? To je ideálne pre onFakt! Vyberte požadovaný jazyk v súbore zákazníka alebo pri vytváraní dokumentu a rozloženie dokumentu sa automaticky preloží do jazyka zákazníka. K dispozícii v jazyku onFakt sú holandčina, francúzština, nemčina a angličtina. Stále potrebujete iný jazyk? Neváhajte . Naši zamestnanci hovoria mnohými jazykmi.

Screenshoty v zákazníckom module

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room