Ľahko a rýchlo odosielajte faktúry alebo ponuky

Vaša faktúra u zákazníka v 1-2-2

Faktúry zasielajte e-mailom

onFakt zasiela faktúry a dokumenty priamo vašim zákazníkom. Následná funkcia vás okamžite informuje, či prišla faktúra a kedy je e-mail prečítaný. Napríklad v prípade, že sa nepodarí doručiť cenovú ponuku, napríklad z dôvodu nesprávnej e-mailovej adresy, môžete ponuku okamžite správne vrátiť alebo ju doručiť poštou, aby žiadnemu zákazníkovi neunikla cenová ponuka.

Zasielanie faktúr a cenových ponúk poštou

Faktúry alebo ponuky môžete posielať aj priamo z onFaktu poštou, bez toho aby ste museli dokumenty sami tlačiť a ísť do PO boxu. Tlač, vloženie obálky a odoslanie faktúry prostredníctvom poštovej služby onFakt stojí približne 1,25 EUR za faktúru, všetko vrátane. Nič vám nebráni v tom, aby ste si sami vytlačili verziu PDF a nasadili ju do zbernice. Pomocou následných tlačidiel sledujete, ktoré dokumenty boli odoslané a ktoré nie.

Zasielanie faktúr cez PEPPOL

Ako alternatívu ku klasickému e-mailu môžete tiež preposielať faktúry prostredníctvom európskej siete PEPPOL. Výhodou faktúr odoslaných a prijatých prostredníctvom siete PEPPOL je, že ich možno spracovávať automaticky.

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room