Dodacie listy

Vytvárajte dodacie listy s Bestinvoicing

Dodacie listy

Vytváranie dodacích listov je s týmto bezplatným modulom veľmi jednoduché. Dodací list vytvoríte rovnako ako faktúru . Prepojená história dokumentov uľahčuje sledovanie (objednávka, potvrdenie objednávky, dodací list, faktúra, ...). Dodací list je možné jednoducho vytlačiť alebo poslať e-mailom. onFakt ponúka možnosť nechať zákazníkom digitálne podpísať dodací list napr. z tabletu. Chcete zobraziť alternatívnu adresu doručenia alebo konkrétny dátum doručenia? Aj to je možné s onFaktom. Sami si určíte, či chcete na dodacích listoch zobraziť alebo skryť napr. ceny produktov .
Dodacie listy
Pohodlný pracovný postup

Pohodlný pracovný postup

Dodací list môžete vytvoriť z potvrdenia objednávky alebo návrhu . Po dodaní môžete dokument jednoducho previesť na faktúru . Chcete fakturovať viac dodacích listov tomu istému zákazníkovi len jedným dokladom? Žiaden problém! Vyberte požadované dodacie listy a spojte ich do jednej súhrnnej faktúry.

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room