Predplatné

Opakujúce sa faktúry? Nastavte ich v žiadnom momente

Pravidelné faktúry

Keď posielate zákazníkovi faktúru každý mesiac (alebo za iné obdobie), môžete si prednastaviť pravidelnú faktúru pomocou bezplatného modulu „predplatné“. Váš zákazník potom automaticky dostane mesačnú faktúru (alebo za iné vopred nastavené obdobie, do vami zadaného dátumu ukončenia). To znamená, že už nebudete musieť túto faktúru vytvárať a odosielať každý týždeň, mesiac, rok, ... Aj odosielanie týchto faktúr je automatizované programom, takže budete musieť iba prijímať a sledovať platby.
Pravidelné faktúry
automatizácia

automatizácia

onFakt vám umožňuje posielať faktúry automaticky v rámci predplatiteľského obdobia. Môžete aktivovať prepojenie s Mollie , aby vaši zákazníci platili online , alebo prepojenie s Ponto na automatické spracovanie platobného prevodu vášho zákazníka . Faktúra nie je zaplatená? Na upovedomenie vášho zákazníka použite modul automatického pripomenutia platby.

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room