Správa nákupu

Spracujte svoje nákupné faktúry v onFakt

Správa nákupu

onFakt nie je len fakturačný softvér na vytváranie predajných faktúr , ale aj na spracovanie nákupných faktúr. Keď si vo svojom účte aktivujete bezplatný modul 'správa nákupu', môžete tiež nahrávať a spracovávať svoje nákupné faktúry. Získajte prehľad o svojich celkových výdavkoch za obdobie alebo podľa kategórie nákupu. Sledovanie platieb zaisťuje dobrý vzťah s vaším dodávateľom a podávanie správ vám umožňuje pozorne sledovať váš rozpočet a investovať rozumnejšie. Modul riadenia nákupu dokáže spracovávať aj elektronické faktúry . V dôsledku toho stačí vybrať e-faktúru ako prílohu a všetky informácie z tejto faktúry budú automaticky zadané správne. Ušetrite čas a eliminujte chyby!
Správa nákupu
Nahlasovanie

Nahlasovanie

Keď v onFakt evidujete aj nákupné faktúry, je možné konzultovať nielen výkazy o výnosoch vašej spoločnosti, ale aj o zisku (výnosy mínus náklady). To vám umožní sledovať, koľko vaša spoločnosť skutočne zarába v reálnom čase.

Prepojenie s účtovníctvom

Vaše nahrané a spracované nákupné faktúry tiež konvertujeme do formátu UBL (Universal Business Language) . Tento formát pre elektronické faktúry môžete exportovať z onFaktu alebo ho poslať svojmu účtovníkovi cez priamy odkaz z nášho programu. Týmto spôsobom môže váš účtovník automaticky spracovať už zadané údaje dokladov a vy výrazne znížite prácu pri manuálnom zadávaní údajov.
Prepojenie s účtovníctvom
E-mail a doručená pošta PEPPOL

E-mail a doručená pošta PEPPOL

onFakt má funkciu doručenej pošty, pomocou ktorej môžete jednoducho prijímať faktúry za nákup. Každá doručená pošta má svoju jedinečnú e-mailovú adresu, na ktorú môžete posielať alebo preposielať e-maily. Nákupné faktúry priložené k týmto e-mailom je potom možné jednoducho ďalej spracovať v programe. Papierové dokumenty je možné posielať e-mailom priamo zo skenera na túto e-mailovú adresu doručenej pošty. Alebo jednoducho odfoťte a nahrajte cez svoj smartfón! Prostredníctvom tejto schránky môžete tiež prijímať faktúry prostredníctvom siete PEPPOL . To umožňuje vašim dodávateľom posielať elektronické faktúry priamo z ich fakturačného softvéru na váš účet onFakt. Pretože ide o pravé elektronické faktúry , už nemusíte nič prepisovať. onFakt automaticky 100% správne vytiahne všetky fakturačné údaje z prijatého dokladu.

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room