správa užívateľov

Viacerí používatelia s vlastnými prístupovými právami

správa užívateľov

Vytvorte neobmedzený počet používateľov onFakt vo vašej spoločnosti, aby každý, kto potrebuje prístup, mohol používať svoj vlastný účet. Spolupráca nikdy nebola taká jednoduchá!
správa užívateľov
Určite úroveň prístupu

Určite úroveň prístupu

Sami určujete, ku ktorým modulom onFakt má každý používateľ prístup. Prehľad zákazníkov a produktov je štandardne viditeľný a prístupný pre každého užívateľa.

Spolupracujte kdekoľvek

onFakt sa neustále synchronizuje medzi všetkými používateľmi a na akomkoľvek zariadení. Spolupracujete v reálnom čase a vždy zdieľate najnovšie informácie. Aktivujte úlohy, aby ste videli, ktoré otvorené úlohy sa majú sledovať na úrovni spoločnosti.
Spolupracujte kdekoľvek
Spojte sa so svojím účtovníkom

Spojte sa so svojím účtovníkom

Ak chcete, môžete svojmu účtovníkovi poskytnúť priamy prístup do vášho prostredia onFakt. Potom dostane rolu externého používateľa vo vašej organizácii. Takýto prístup je úplne zadarmo!

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room