Vytvárajte faktúry

Jednoduchší spôsob neexistuje

Rýchle a jednoduché

Automatické pridávanie údajov o zákazníkoch a produktoch v kombinácii s naším automatickým datovaním, číslovaním a výpočtom DPH zaisťuje, že vytvárate faktúry rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Použite titulky alebo uveďte referenciu objednávky. Dokument PDF sa generuje automaticky na základe vašej firemnej identity . Dá sa jednoducho vytlačiť alebo poslať zákazníkovi e-mailom , a to všetko z onFaktu.
Rýchle a jednoduché
Následné automatické platby

Následné automatické platby

onFakt vám umožňuje sledovať platby manuálne alebo ich spracovávať automaticky. S automatickým sledovaním platieb ušetríte veľa času. Stále neprišla žiadna platba? Rýchlo vytvorte upomienku na platbu a pošlite ju e-mailom zákazníkovi – to všetko v rámci nášho programu. Aby ste sa vyhli oneskoreným platbám, môžete svojmu zákazníkovi poslať tlačidlo platby online. Faktúry je možné bezpečne platiť online prostredníctvom nášho partnera Mollie . Zákazníci si môžu vybrať platbu kartou VISA, MasterCard, PayPal,... Ak využívate túto funkciu, prichádzajúce platby sa automaticky spracúvajú a sú prepojené s príslušnou faktúrou.

Automatické pripomenutia

Automatizujte sledovanie neuhradených faktúr automatickým zasielaním upomienok. Nielenže to ušetrí čas, ale pomôže vám to pracovať dôslednejšie. Tieto upomienky sa vždy posielajú podľa podmienok, ktoré ste uviedli.
Automatické pripomenutia
Odoslať s ľahkosťou

Odoslať s ľahkosťou

onFakt ponúka niekoľko možností odoslania . Prostredníctvom našej tlačovej a poštovej služby si môžete nechať vytlačiť faktúry, opečiatkovať a posielať bežnou poštou. Prostredníctvom siete PEPPOL ich posielate kompletne digitálne. Priame odoslanie prostredníctvom e-mailu je možné vykonať priamo z onFakt. E-mailová adresa nájdená v súbore zákazníka sa automaticky pridá; budete musieť iba upraviť predvolený text e-mailovej správy. onFakt má nastavenie odosielania dokumentov z vašej vlastnej e-mailovej adresy, aby bola zaistená profesionalita.

Široký rozsah správ

Získajte prehľad o svojich týždenných, mesačných, štvrťročných alebo ročných tržbách a zisku. Kto sú vaši top zákazníci a ktoré produkty predávate najviac? K dispozícii je viac ako 30 prehľadov, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť vaše obchodné čísla. Praktické grafy poskytujú vizuálnu reprezentáciu vašich údajov.
Široký rozsah správ
Ostatné meny

Ostatné meny

V onFakt je fakturácia v iných menách super jednoduchá. Jednoducho vyberte vhodnú menu pre vášho zákazníka: onFakt zobrazí aktuálny kurz a postará sa o prepočet.

Vo vašej vlastnej firemnej identite

Vaša firemná identita prispieva k úspechu a uznaniu vášho podnikania. Nahrajte svoje vlastné firemné logo a skombinujte ho s príslušnými farbami. onFakt vám pomôže rýchlo vytvoriť veľmi profesionálne vyzerajúcu faktúru, ktorá je okamžite prepojená s vašou spoločnosťou. Chcete použiť vlastný predtlačený hlavičkový papier? Stále ho môžete použiť. onFakt ponúka aj šablónu bez hlavičkového papiera na jednoduché zobrazenie vlastného vytlačeného rozloženia.
Vo vašej vlastnej firemnej identite

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room