Potvrdenia objednávky

Aktivujte si tento bezplatný modul jediným kliknutím

Potvrdenia objednávky

Tento bezplatný modul vám umožňuje vytvárať potvrdenia objednávok pre vašich zákazníkov . Zadali objednávku alebo akceptovali váš návrh ? S onFakt si jednoducho vytvoríte potvrdenie objednávky a odošlete ho zákazníkovi. Dá sa dokonca podpísať online! Potvrdenia objednávok je možné vytvárať manuálne, ale aj skopírovať z existujúcej cenovej ponuky , aby sa práca na vstupe obmedzila na absolútne minimum.
Potvrdenia objednávky
Pohodlný pracovný postup

Pohodlný pracovný postup

Modul potvrdení objednávok dokonale zapadá do pracovného toku vašej spoločnosti. Potvrdenie objednávky vytvoríte z cenového návrhu iba dvoma kliknutiami. Potvrdenie objednávky pripravené? Pošlite ho e-mailom a skopírujte ho do konečnej faktúry len ďalšími dvoma kliknutiami! Všetky dátumy, sériové čísla, ... sa automaticky správne upravia. Čas pracovať efektívnejšie s onFakt!

Potvrdenia objednávok a skladové hospodárstvo

onFakt sa líši medzi virtuálnymi a skutočnými skladmi. Virtuálne zásoby sa týkajú stavu zásob na základe potvrdení objednávky. OnFakt pritom neberie do úvahy len to, čo už bolo vyfakturované alebo dodané , ale aj to, čo si už zákazníci objednali . Ak by si zákazníci objednali viac, ako je skutočne na sklade, budete o tom okamžite informovaní nastavenými upozorneniami na skladové zásoby.
Potvrdenia objednávok a skladové hospodárstvo

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room