Použiť Corporate Identity

Vytvárajte dokumenty pomocou vlastnej značky spoločnosti

Prispôsobte si predvolené šablóny rozloženia

Umožnite klientom rozpoznať vašu firmu hneď, ako uvidia váš návrh , faktúru , ... Prispôsobte si naše štandardné šablóny rozloženia tak, aby zodpovedali vašej obchodnej značke. Nahrajte svoje logo, aplikujte požadované farby, zmeňte medzery alebo zvoľte iné písmo, ... S onFakt vygenerujete profesionálne vyzerajúcu faktúru okamžite.
Prispôsobte si predvolené šablóny rozloženia
Pokročilé možnosti úprav

Pokročilé možnosti úprav

Potrebujete pokročilejšie úpravy rozloženia? Získajte prístup k internému kódu šablón rozloženia a prispôsobte si takmer všetko. Uvedomte si, že potrebujete znalosti programovacích jazykov HTML a CSS, ale môžete si najať aj odborníka, ktorý za vás vykoná požadované zmeny.

Rozhodnite, čo chcete zobraziť

Nechcete zobrazovať ceny na dodacích listoch ? To je možné. onFakt vám umožňuje rozhodnúť, ktoré informácie môžete alebo nemôžete zobrazovať na svojich dokumentoch: zákaznícke číslo, cena za jednotku, množstvá, ...
Rozhodnite, čo chcete zobraziť

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room