Správy

Vizualizujte si svoje čísla

zákazníkov

Pozrite sa na históriu predaja a výnosy na zákazníka , vytvorte prehľad svojich najlepších zákazníkov alebo zistite stratených zákazníkov. Užitočné nástroje, ktoré vám poskytnú informácie na okamžité použitie.
zákazníkov
Produkty

Produkty

Aké sú vaše najpredávanejšie produkty alebo kategórie ? Ktoré produkty sú pre vaše podnikanie najziskovejšie? Základné informácie pre správu vašej ponuky na trhu, vytváranie silných cenových návrhov a maximalizáciu zisku, okrem iného prostredníctvom vhodného riadenia zásob.

Výsledky

Prehľad o vašich celkových príjmoch v reálnom čase. Ak ste aktivovali modul nákupy a evidujete svoje nákupné faktúry v onFakt, získate v reálnom čase stav celkových nákladov oproti zisku. Nemusíte čakať do konca štvrťroka alebo roka, aby ste dostali správu od svojho účtovníka!
Výsledky
Harmonogram a rozpočty

Harmonogram a rozpočty

Stanovili ste si ciele, ktoré chcete dosiahnuť, určitý príjem, ktorý sa má dosiahnuť, alebo rozpočet, v rámci ktorého by sa mali vaše náklady udržať? Pomocou nášho praktického plánovacieho nástroja jednoducho skontrolujte, či stále idete podľa plánu.

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room