Manažment produktu

Užitočná databáza vašich produktov alebo služieb

Jednoducho vytvorte produkty alebo služby

V onFakt môžete jednoducho vytvárať nové produkty/služby alebo importovať existujúce. Môžete ich jednoducho vyhľadať v databáze prostredníctvom ich mena alebo kódu článku. Cena, názov a popis vašich produktov alebo služieb sa automaticky dopĺňajú do polí dokladov faktúr alebo ponúk . Vytvárajte dokumenty okamžite a bez ďalšieho skúmania!
Jednoducho vytvorte produkty alebo služby
Správa o produktoch a službách

Správa o produktoch a službách

Pomocou jedného z našich prehľadov získate prehľad o histórii predaja produktov, svojich najpredávanejších produktoch, celkových príjmoch a oveľa viac. Zistite v reálnom čase, aké sú napr. vaše top služby s najväčšími predajmi alebo najvyššími príjmami.

Správa zásob

Bezplatný modul pre skladové hospodárstvo si jednoducho aktivujete v onFakt. Virtuálna zásoba je vypočítaná na základe nevybavených objednávok , zatiaľ čo aktuálna zásoba je založená na efektívnych odoslaných produktoch (napr. na základe odoslaných faktúr). Zásoby jednoducho doplníte zadaním nových nákupov . Aktiváciou modulu „komplexné produkty“ môže onFakt jednoducho spravovať zásoby zložených produktových balíkov. Predávate cenovo výhodný komplexný produkt pozostávajúci z desiatich jednotlivých položiek s upravenou cenou alebo škatuľu vína obsahujúcu šesť samostatných fliaš? Všetky jednotlivé položky v tomto komplexnom produkte budú započítané do vášho predaja a skladového hospodárstva.
Správa zásob
Import a export údajov o produkte

Import a export údajov o produkte

Poskytuje vám dodávateľ zoznam všetkých výrobkov alebo už máte súbor s článkom z iného softvérového programu? Ľahko importujte takéto zoznamy do onFakt a vyhnite sa duplicite! Táto funkcia tiež umožňuje jednoduchú aktualizáciu cien produktov namiesto toho, aby ste museli ručne meniť každú cenu produktu v onFakt.

Cenová segmentácia

Používate rozdielne ceny pre veľkoobchod, individuálnych zákazníkov alebo špecifickú skupinu klientov? Použite rôzne cenové segmenty na produkt. Na základe údajov o vašich zákazníkoch onFakt okamžite vyberie správny cenový segment pre vášho klienta.
Cenová segmentácia
Merné jednotky

Merné jednotky

Ľahko priraďte správne merné jednotky k svojim produktom a zobrazte ich vo svojich dokumentoch. Premena z jednej jednotky na druhú sa tiež stáva detskou hrou.

Prázdny tovar

Pomocou modulu 'prázdny tovar' je možné vypočítať akýkoľvek vrátený prázdny tovar. Hodnotu prázdneho tovaru zadávate na úrovni produktu. onFakt automaticky vypočíta prípadnú vrátenú hodnotu pri vytváraní potvrdenia objednávky alebo faktúry .
Prázdny tovar
zľavy

zľavy

Rôzne zľavy – v percentách alebo sumách – je možné priradiť na úrovni produktu, na úrovni zákazníka, na celom doklade (napr. faktúra) alebo uplatnením zľavy za rýchlu platbu.

Obrázok produktu

Zobrazte obrázok svojho produktu na svojich dokumentoch, aby zákazníci okamžite videli, o čom je vaša ponuka alebo faktúra. Obrázok sa pridá do vášho produktového listu a ľahko sa zobrazí na vašej cenovej ponuke, faktúre atď.
Obrázok produktu

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room