Vytvárajte cenové ponuky

Pripravte si cenové ponuky jednoducho a rýchlo pomocou Bestinvoicing

Jednoduché a rýchle vytvorenie

Rýchla, riadna a správna príprava návrhov je nevyhnutná na to, aby každá firma presvedčila potenciálnych zákazníkov . S onFakt môžete rýchlo vytvárať návrhy tak, že si vyhľadáte existujúce produkty a ceny vo svojom osobnom zozname produktov a doplníte ich špecifickými informáciami o každom zákazníkovi. Keď v budúcnosti dostanete podobné požiadavky, môžete si jediným kliknutím vytvoriť kópiu existujúceho cenového návrhu a upraviť špecifiká. Rozsiahlu ponuku s rôznymi cenovými možnosťami možno jednoducho rozdeliť pomocou medzisúčtov. Pre adresu (stavebného) staveniska alebo špecifické informácie môžete použiť vyhradené informačné polia.
Jednoduché a rýchle vytvorenie
Presne sledujte cenové ponuky

Presne sledujte cenové ponuky

Citácie je najlepšie sledovať presne. Každá cenová ponuka má svoje sériové číslo s dátumom a referenciou pre jednoduché sledovanie. onFakt vás automaticky upozorní na čakajúce cenové ponuky, aby ste mohli kontaktovať zákazníka na ďalšie obchodné stretnutie. Ponuky, ktoré už boli prijaté alebo dokonca zrealizované, ale ešte sa majú fakturovať, sú jasne označené, takže fakturácia môže rýchlo nasledovať. Nenechajte si ujsť zjavný príjem: onFakt vám pomôže fakturovať prijaté ponuky!

Od návrhu po faktúru jedným kliknutím

Klasickou praxou v mnohých podnikoch je odkladanie a zväzovanie fakturácie. Boli dodané služby a/alebo tovar? Fakturujte okamžite, aby ste dostali platby rýchlejšie. Skopírujte údaje o cenovej ponuke do faktúry alebo zálohovej faktúry jediným kliknutím! Doklad automaticky dostane príslušný dátum a ďalšie číslo faktúry. Týmto spôsobom prevediete cenovú ponuku na konečnú faktúru v priebehu niekoľkých sekúnd. Stačí, ak ho pošlete zákazníkovi cez onFakt!
Od návrhu po faktúru jedným kliknutím
Online schválenie a podpis

Online schválenie a podpis

Vaši zákazníci môžu schváliť alebo prijať vaše návrhy online z akéhokoľvek zariadenia. Jednoducho umiestnia svoj podpis pomocou myši alebo touchpadu a budete okamžite informovaní e-mailom. Uľahčením prijatia návrhu zákazníci rýchlejšie schvália zadanie a v prípade sporu máte vždy dôkaz!

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room