Oblak, mrak

Vytvárajte faktúry online, odkiaľkoľvek a na akomkoľvek zariadení

Prístupné kdekoľvek na akomkoľvek zariadení

Online fakturácia v cloude má oproti tradičnému fakturačnému softvéru mnoho výhod. Cloudové prostredie onFaktu je napríklad dostupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni z akéhokoľvek miesta. Používate počítač so systémom Windows, tablet Apple alebo iný typ smartfónu? Jednoducho zasurfujte na onFakt.sk a prihláste sa!
Prístupné kdekoľvek na akomkoľvek zariadení
Automatické zálohy

Automatické zálohy

Keďže sú vaše údaje uložené v cloude, naše systémy vytvárajú viaceré zálohy, aby ste nikdy nestratili údaje. Okrem toho, ak chcete, môžete aktivovať prepojenie so známymi službami cloudového úložiska a nastaviť si pre seba ďalšie zálohovacie prostredie.

Synchronizácia

Vaše dáta sú uložené centrálne v cloude. Kedykoľvek a na akom zariadení otvoríte onFakt, budete vždy pracovať s najnovšou verziou svojich údajov. Aj keď má váš účet viacero používateľov , budete používať rovnaké údaje v reálnom čase.
Synchronizácia
Bezpečné skladovanie

Bezpečné skladovanie

Program v cloude je v mnohých prípadoch bezpečnejší ako váš vlastný počítač. Servery onFakt nie sú náchylné na vírusy a sú úplne odrezané od vonkajšieho webu, takže k programu neexistuje žiadny online prístup. Svoje vlastné prostredie onFakt si v našom programe otvoríte prostredníctvom svojej e-mailovej adresy a osobného hesla a prípadne dodatočnej dvojstupňovej autentifikácie cez smartfón. Údaje sú šifrované pomocou SSL a vymieňajú sa iba medzi vaším zariadením a našimi servermi.

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room