Oblak, mrak

Vytvárajte faktúry online, odkiaľkoľvek a na akomkoľvek zariadení

Prístupné kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení

Online fakturácia prostredníctvom cloudu má oproti tradičnému fakturačnému softvéru, ktorý je spustený vo vašom počítači, veľa výhod. Cez internet máte prístup všade cez PC, Mac, tablet alebo smartphone. Navyše máte automaticky zabezpečené kópie svojich údajov. Surfujte na onFakt.sk a prihláste sa!

Automaticky zálohované dáta

Pretože pracujete s onFakt v cloude, naše systémy vytvárajú zálohy rôznymi spôsobmi, aby boli obnoviteľné a aby ste nestratili žiadne dôležité informácie ani predchádzajúcu prácu. Celkom upokojujúce. Ako extra zabezpečenie si ale môžete aktivovať aj prepojenie so známymi službami cloudového úložiska. Hranie Zeekera je vždy dobré, keď sa vaše dáta výrazne rozšíria.

Vždy najaktuálnejšie údaje

Vaše údaje sú uložené na centrálnom a bezpečnom mieste v cloude. To znamená, že každé zariadenie má prístup k najnovšej verzii informácií. Aj keď niekoľko kolegov vo vašej spoločnosti používa enFact, vidia a používajú rovnaké údaje v reálnom čase.

Bezpečnostné tromfy

Program v cloude je bezpečnejší ako firemný počítač. Servery onFakt nie sú náchylné na vírusy a sú mimo online prístupu k programu z hľadiska základných operácií, tj. odrezaných od webu. Operačné systémy sa líšia od operačných systémov vášho osobného počítača alebo (mnohých z nich) podnikových serverov, na ktoré sa hackeri často zameriavajú. Prostredníctvom svojej e-mailovej adresy a hesla a ideálne dodatočnej autentifikácie, napríklad prostredníctvom smartphonu, môžete bezpečne otvoriť svoje vlastné obchodné prostredie v našom programe. Údaje medzi vami a našimi servermi prebiehajú prostredníctvom šifrovaného protokolu SSL.

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room