Zákaznícka základňa a CRM

Jednoduchá správa zákazníkov

Transparentná správa údajov o zákazníkoch

onFakt podporuje efektívnu a jednoduchú správu zákazníckych dát. Prehľadný zoznam vás rýchlo dovedie k zákazníkovi a jeho určenému súboru vrátane kontaktných údajov, odkazov na vopred pripravené ponuky a faktúry, prehľadov, príloh atď. Pridajte toľko kontaktných informácií, koľko potrebujete; Na začiatok v onFakte stačí meno zákazníka.
Transparentná správa údajov o zákazníkoch
Efektívne využívanie informácií o zákazníkoch

Efektívne využívanie informácií o zákazníkoch

Pri príprave návrhu alebo faktúry môžete jednoducho vyhľadať súbor zákazníka a znova použiť údaje o zákazníkovi. Údaje o adrese, e-mailovej adrese a IČ DPH sa doplnia automaticky. Nevyžaduje sa žiadne ďalšie manuálne zadávanie: pripravte si dokumenty ešte rýchlejšie. Nie je povinnosťou vytvoriť užívateľský súbor len pre jednorazového zákazníka. Alternatívna adresa miesta alebo adresa doručenia sa zadá len raz a možno ju uložiť ako súčasť súboru zákazníka pre budúce použitie.

Vyhľadajte podľa IČ DPH

Aby bolo možné vytvárať zákaznícke súbory ešte rýchlejšie, je onFakt prepojený s európskym nástrojom na overenie IČ DPH VIES . Stačí zadať IČ DPH spoločnosti a onFakt doplní názov a adresu spoločnosti!
Vyhľadajte podľa IČ DPH
Importujte alebo exportujte zákaznícke údaje

Importujte alebo exportujte zákaznícke údaje

Máte už zákaznícku základňu z existujúceho programu? Stačí ho importovať do onFaktu. Takto nemusíte všetko prenášať ručne. Exportovať údaje o vašich existujúcich zákazníkoch z onFaktu a poslať im e-mailovú kampaň napríklad cez MailChimp? Urobíte to jediným kliknutím cez onFakt.

Cudzojazyční zákazníci

onFakt vám umožňuje vytvárať faktúry (a iné dokumenty) v rôznych jazykoch. Vyberte požadovaný jazyk zákazníka v súbore zákazníkov alebo pri vytváraní dokumentu a rozloženie dokumentu sa automaticky preloží do požadovaného jazyka. Predvolené dostupné jazyky v onFakt sú holandčina, francúzština, nemčina a angličtina. Potrebujete iný jazyk? Prosím , neváhajte nás kontaktovať .
Cudzojazyční zákazníci
Pripojené údaje

Pripojené údaje

onFakt vám umožňuje prepojiť veľké množstvo informácií s vašimi zákazníckymi súbormi, napr. poskytnutím možnosti nahrať prílohy k vašim zákazníckym súborom. Uložte si alternatívnu dodaciu adresu alebo priraďte ponuku k adrese (stavebnej) lokality. Tieto adresy sa ľahko zobrazia na vašich dokumentoch. Pracujete s rôznymi cenami pre veľkoobchod, individuálnych zákazníkov alebo špecifickú skupinu klientov? Priraďte svojho zákazníka k správnemu cenovému segmentu a automaticky uvidíte vhodnú cenu pre váš produkt a konkrétneho zákazníka. Sledovanie vašich návrhov alebo úloh sa stáva pohodlným vďaka úlohám, ktoré súvisia s vašimi zákazníkmi. onFakt ponúka aj prepojenie s Mailchimpom. Je ľahké synchronizovať váš zoznam zákazníkov s týmto programom, aby ste mohli nastaviť (automatické) e-mailové kampane.

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room