Posielajte faktúry alebo ponuky jednoducho

Od Bestfakturácie k zákazníkovi v krátkom čase

Posielanie dokumentov e-mailom

Vaše faktúry a iné doklady je možné posielať zákazníkovi priamo z programu onFakt. Prostredníctvom následného notifikačného systému môžete okamžite vidieť, či prišla faktúra a kedy bol e-mail prečítaný. Napríklad v prípade neúspešného odoslania cenového návrhu z dôvodu nesprávne zadanej e-mailovej adresy môžete cenovú ponuku okamžite správne odoslať znova, aby žiadny zákazník nikdy nezmeškal ponuku.
Posielanie dokumentov e-mailom
Zasielanie faktúr bežnou poštou

Zasielanie faktúr bežnou poštou

Pomocou našej služby print & post môžete posielať faktúry bežnou poštou priamo z programu bez toho, aby ste ich museli tlačiť, pečiatkovať alebo chodiť na poštu. Cena vytlačenia dokumentu, vloženia do obálky a odoslania klasickou poštou závisí od krajiny a počtu strán (pre ceny nás kontaktujte ). Ak chcete použiť túto funkciu, doplňte si zostatok v online peňaženke v službe onFakt. Samozrejme si stále môžete jednoducho vytlačiť PDF sami a poslať ho bežnou poštou. Pomocou nasledujúcich tlačidiel môžete jednoducho sledovať, ktoré dokumenty boli odoslané a ktoré nie.

Zasielanie faktúr cez PEPPOL

Ako alternatívu k tradičnému e-mailu môžete posielať aj elektronické faktúry cez európsku sieť PEPPOL . Faktúry odoslané a prijaté cez PEPPOL majú tú výhodu, že sa dajú spracovať automaticky.
Zasielanie faktúr cez PEPPOL

Ste pripravení pracovať efektívnejšie ?!

Vytvorte si účet hneď teraz, zaregistrujte povinné informácie, ktoré chcete vidieť na svojich faktúrach, a za pár minút vytvorte svoju prvú faktúru! Prvých 14 dní je zadarmo a nezáväzne, aby ste spoznali silnú a úplnú funkčnosť onFaktu!

Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu!
server room