Výlet so sprievodcom

Objavte onFakt pre účtovníkov

Prepojte súbory zákazníkov a získajte prístup v reálnom čase

V rámci svojho účtu pre účtovníkov si môžete vytvoriť nový firemný účet alebo prepojiť existujúce účty onFakt so svojím účtom. Po inicializácii prístupu k týmto účtom môžete sledovať stav klientskej spoločnosti v reálnom čase a zbierať/spracovať faktúry vo svojom vlastnom účtovnom softvérovom balíku.

Prepojte súbory zákazníkov a získajte prístup v reálnom čase
Jednoducho vložte svoj vlastný účtovný balík

Jednoducho vložte svoj vlastný účtovný balík

onFakt nie je účtovný program, ale fakturačný program pre podnikateľov. Samotné účtovníctvo je vedené vo vlastnom účtovnom softvéri. onFakt uľahčuje prenos dokumentov vytvorených podnikateľmi do vášho účtovného softvéru. Najlepší spôsob použitia tohto pripojenia alebo prenosu závisí od toho, ktorý balík používate.

Cenný nástroj pre vašich klientov

onFakt je výkonný softvérový balík pre mnohých podnikateľov. Vďaka tomu budú lepšie riadiť a monitorovať vlastnú administratívu, čo zabezpečuje aj správnejšie a plynulejšie spracovanie pre účtovníka. Nesprávne sériové čísla, dátumy, ... sa stanú minulosťou. Keďže onFakt je program určený pre podnikateľov a nie nevyhnutne pre používateľov s účtovníckym zázemím, nepoužíva sa žiadna zložitá (finančná) terminológia a všetko bolo vyvinuté tak, aby bola využiteľnosť maximalizovaná.

Cenný nástroj pre vašich klientov
Pomôžte onFakt rásť

Pomôžte onFakt rásť

Keď klientom odporučíte onFakt a oni si následne kúpia predplatné, prispievate priamo k rastu onFaktu. Preto vám ponúknite provízny poplatok za odporúčanie nových zákazníkov.

onFakt.sk pre účtovníkov je dokonalým nástrojom na digitalizáciu výmeny dokumentov s vašimi zákazníkmi!

Použite svoj vlastný dôveryhodný účtovnícky balík, ale minimalizujte manuálne zadávanie spolupráce so zákazníkom prostredníctvom onFaktu. Jeho faktúry vytvorené pomocou onFaktu sa dajú ľahko preniesť do takmer ľubovoľného účtovného balíka.

VYTVORIŤ ÚČET!
server room